Derviş Ahmet SET

Başlama Tarihi        : 14.09.1988
Bitiş Tarihi              : 28.09.1990




Mahmut YILDIRIM

Başlama Tarihi
        : 03.09.1991
Bitiş Tarihi
              : 26.08.1994





Haluk SEZEN

Başlama Tarihi
        : 12.09.1994
Bitiş Tarihi
              : 04.01.1995







Siyami KÖKSAL

Başlama Tarihi
        : 16.01.1995
Bitiş Tarihi
              : 04.09.1995





H.Kenan YOZGATLI

Başlama Tarihi
        : 25.09.1995
Bitiş Tarihi:
             : 03.02.1998






Sebahattin ÖZTÜRK(Bakan Yardımcısı)

Başlama Tarihi
        : 18.04.1998
Bitiş Tarihi
              : 21.05.2003





Doç.Dr.Recai AKYEL(Anayasa Mahkemesi Üyesi)


Başlama Tarihi
          : 21/.05.2003
Bitiş Tarihi
                : 18.10.2005











Dr.M.H.Nail ANLAR

Başlama Tarihi
        : 18.10.2005
Bitiş Tarihi 
             : 22.09.2011





Savaş ÜNLÜ

Başlama Tarihi  : 06.10.2011
Bitiş Tarihi
        : 23.08.2013

 

Kürşad ÖZDEMİR

Başlama Tarihi  : 06.09.2013
Bitiş Tarihi        : 06/01/2017